Grizzly Gym

Osobní trenér Litoměřice

Zpět na Homepage

  

     Nabízíme kompletní služby osobního trenéra fitness a kondičního posilování v Litoměřicích, které podle volby klienta zahrnují sestavení tréninkového a stravovacího plánu. Cvičení s instruktorem, konzultace v oblasti zdravého stravování a další služby jako osobní trenér. Pomůžeme vám odstranit problémy s nadváhou, ochablými a zkrácenými svaly či bolest zad nebo krční páteře.

 

 

  Josef Pulgret - osobní trenér

 

 

Cvičte správně s vlastnim osobnim trenerem

     Mnoho lidí má v dnešní době tělesné obtíže vznikající díky jednostrannému zatěžování a nečinností. Bolestmi v zádech, kloubech či mezi lopatkami jsou varovným signálem, kterým tělo dává najevo, že je něco v nerovnováze. Hlavním cílem zdravého cvičení je odstranění svalové nerovnováhy ( disbalance ). I ti, kteří přišly do fitcentra ,,hlavně shodit tuk a vytvarovat postavu „ pochopí že bez zpevněného svalového korzetu nemohou bezpečně dále pokračovat s cvičením. Prvořadým úkolem cvičení by mělo být zajištění správného fungování pohybového systému, tedy podpora zdraví. Pojem zdraví úzce souvisí se spokojeností a radostí, neboť pojem zdraví neobsahuje pouze stav našeho těla, ale i psychický stav. Lze tady říci, že správné cvičení ovlivňuje i naší duši. Zvláštní pozornost je věnována cvičencům, kteří mají nějaké zdravotní potíže a necítí se být úplně fit, zde pak platí cvičit pouze ve spolupráci s ošetřujícím lékařem.
 
 

S čím Vám pomuže osobní trener?

    Vlastnímu cvičení předchází testování svalů pomocí speciálních cviků ( diagnostická prohlídka ). Při diagnostické prohlídce jsou svaly rozděleny na zkrácené a oslabené ( svalová disbalance ). Poté osobní trenér sestaví individuální tréninkový plán vhodných strečinkových a posilovacích cviků. Kdy zkrácené svaly budeme protahovat a na druhé straně oslabené posilovat. Počáteční cvičení zahrnuje zpevnění svalového korzetu kolem páteře, pánve a hrudníku = postup cvičení od centra k periferiím. Toto zpevňující období trvá přibližně 6 až 12 týdnů. Při tom jsou přidávány cviky a postupy umožňující plnit ostatní cíle, které si cvičenec předsevzal.
 
 

Proč spolupracovat s osobním trenérem?

  1. -   S osobním trenérem odcvičíte trénink vždy lépe než sami.
  2. -  Osobní trenér vás vede ke správnému provedení pohybu tak ,aby daný cvik byl pro vaše tělo  přínosem a bylo vyloučeno poškození svalů a kloubů nevhodným provedením při cvičení.
  3. -   Hlídá zda použitá zátěž není příliš těžká nebo naopak zase moc lehká.
  4. -   Hlavním důvodem proč cvičit s osobním trenérem je, že ho máte vždy za zády a pomůže    vám překonat slabé chvilky. A při jakýkoliv potížích nebo otázkách vám vždy ochotně pomůže a poradí. Tím se váš trénink stane efektivnějším a vy tím rychleji dosáhnete svých cílů bez zbytečných komplikací a zranění.
  5. -   Osobní trenér má knot-how a ví co udělat pro to, aby vše fungovalo a váš trénink se stal tak efektivnějším.
  6. -   S osobním trenérem lidé vynechávají trénink méně často, než když cvičí sami.Tím pádem rychleji dosáhnou svých stanovených cílů.  

 

            

 

 

 

Novinky

04.02.2014

Osobní trenér Litoměřice

více...

04.02.2014

Nutriční poradce

více...

27.12.2013

Spinning v Grizzly Gym

více...

27.12.2013

AMINOSTAR CONTEST TOUR v GRIZZLY GYM

více...


 
TOPlist