Grizzly Gym

Osobní trenér Litoměřice

Zpět na Homepage

  

     Nabízíme kompletní služby osobního trenéra fitness a kondičního posilování v Litoměřicích, které podle volby klienta zahrnují sestavení tréninkového a stravovacího plánu. Cvičení s instruktorem, konzultace v oblasti zdravého stravování a další služby jako osobní trenér. Pomůžeme vám odstranit problémy s nadváhou, ochablými a zkrácenými svaly či bolest zad nebo krční páteře.

 

 

  Josef Pulgret - osobní trenér

 

 

Cvičte správně s vlastnim osobnim trenerem

     Mnoho lidí má v dnešní době tělesné obtíže vznikající díky jednostrannému zatěžování a nečinností. Bolestmi v zádech, kloubech či mezi lopatkami jsou varovným signálem, kterým tělo dává najevo, že je něco v nerovnováze. Hlavním cílem zdravého cvičení je odstranění svalové nerovnováhy ( disbalance ). I ti, kteří přišly do fitcentra ,,hlavně shodit tuk a vytvarovat postavu „ pochopí že bez zpevněného svalového korzetu nemohou bezpečně dále pokračovat s cvičením. Prvořadým úkolem cvičení by mělo být zajištění správného fungování pohybového systému, tedy podpora zdraví. Pojem zdraví úzce souvisí se spokojeností a radostí, neboť pojem zdraví neobsahuje pouze stav našeho těla, ale i psychický stav. Lze tady říci, že správné cvičení ovlivňuje i naší duši. Zvláštní pozornost je věnována cvičencům, kteří mají nějaké zdravotní potíže a necítí se být úplně fit, zde pak platí cvičit pouze ve spolupráci s ošetřujícím lékařem.
 
 

S čím Vám pomuže osobní trener?

    Vlastnímu cvičení předchází testování svalů pomocí speciálních cviků ( diagnostická prohlídka ). Při diagnostické prohlídce jsou svaly rozděleny na zkrácené a oslabené ( svalová disbalance ). Poté osobní trenér sestaví individuální tréninkový plán vhodných strečinkových a posilovacích cviků. Kdy zkrácené svaly budeme protahovat a na druhé straně oslabené posilovat. Počáteční cvičení zahrnuje zpevnění svalového korzetu kolem páteře, pánve a hrudníku = postup cvičení od centra k periferiím. Toto zpevňující období trvá přibližně 6 až 12 týdnů. Při tom jsou přidávány cviky a postupy umožňující plnit ostatní cíle, které si cvičenec předsevzal.
 
 

Proč spolupracovat s osobním trenérem?

  1. -   S osobním trenérem odcvičíte trénink vždy lépe než sami.
  2. -  Osobní trenér vás vede ke správnému provedení pohybu tak ,aby daný cvik byl pro vaše tělo  přínosem a bylo vyloučeno poškození svalů a kloubů nevhodným provedením při cvičení.
  3. -   Hlídá zda použitá zátěž není příliš těžká nebo naopak zase moc lehká.
  4. -   Hlavním důvodem proč cvičit s osobním trenérem je, že ho máte vždy za zády a pomůže    vám překonat slabé chvilky. A při jakýkoliv potížích nebo otázkách vám vždy ochotně pomůže a poradí. Tím se váš trénink stane efektivnějším a vy tím rychleji dosáhnete svých cílů bez zbytečných komplikací a zranění.
  5. -   Osobní trenér má knot-how a ví co udělat pro to, aby vše fungovalo a váš trénink se stal tak efektivnějším.
  6. -   S osobním trenérem lidé vynechávají trénink méně často, než když cvičí sami.Tím pádem rychleji dosáhnou svých stanovených cílů.  

 

            

 

 

 

Z našeho doporučení:

Rozpočty stavebních prací spolehlivě

Rozpočty od nás se vyplatí! Vytvoříme Vám projektovou dokumentaci a rozpočet stavebních prací v prvotřídní kvalitě, za nízké ceny. Vše zpracujeme rychle, blížící se termín pro nás není překážkou. Navštivte nás na webu rozpoctarka.cz.

Krbová kamna za akční ceny

Kvalitní krbová kamna za lidové ceny naleznete pouze u společnosti TOPMAX Teplice. Pokud potřebujete vybrat no kamna, navštivte nás na topmax-teplice.cz!


 
TOPlist