Grizzly Gym

Pozvánka na první ročník SurvivorFitu

 Rádi bychom Vás pozvali na silově vytrvalostní soutěž SurvivorFit, která se uskuteční v neděli 29. 5. na koupališti Písečný ostrov v Litoměřicích.

 

Program dne:

10:00 - 10:30 registrace a losování účastníků
10:30 - 11:00 prezentace
11:00 začátek soutěže
cca 15:00 vyhlášení vítěze

Místo: Litoměřice, koupaliště Písečný ostrov

Datum: neděle 29. 5. 2011

Kontakt: GrizzlyGym@seznam.cz, 724 36 74 74

SurvivorFit...

...je trénink, který nabízí široké spektrum fyzických aktivit, které budují a upevňují Vaši kondičku a silovou vytrvalost. Trénink je obvykle velice náročný, rychlý a často se v rámci jedné dávky jede bez přestávek nebo jen s nejnutnějšími přerušeními. Celý trénink je měřený, aby se dal sledovat Váš tréninkový progres. Každá tréninková jednotka se dá přizpůsobit Vašim schopnostem, dovednostem a danému vybavení, které je momentálně k dispozici.

Co Vás na tréninku SurvivorFit čeká?

Cílem je rozvoj celkové tělesné síly, ale i dovednosti a rychlosti. Jednotlivý trénink je sada malého počtu cviků, která se většinou několikrát po sobě opakuje bez přestávky. Dělá se co nejvíce rozmanitých cvičení a vše se kombinuje. Cílem je provádět cviky dynamicky a koordinovaně. Pro ztížení pohybů se používají relativně malé zátěže, což má spolu se zaměřením na dynamiku dobrý vliv na zvýšení vytrvalosti. V podstatě se jen stupňuje zátěž a intenzita, ale program cvičení zůstává stejný. Proto nemusíte mít strach z toho, že by bylo cvičení nad Vaše síly.

V tréninkové jednotce se volí cviky, u kterých se zapojují větší části těla, a ještě jsou v jednom tréninku v kombinaci s jinými cviky (kliky, dřepy, sedy-lehy, výpady, shyby a přeskoky) nebo v kombinaci s vytrvalostními tréninky jako běh, plavání, kolo a veslování. Celý trénink je měřený, aby se dal sledovat Váš tréninkový progres. Samotné vědomí, že cvičíte proti času, Vás žene dopředu. Měření času je jednoduché a snadno vidíte Vaše zlepšení.


 
TOPlist